Počeo upis učenika za školsku 2019/2020. godinu

Nekategorisano

U ponedeljak, 4.3.2019. godine počeo je upis učenika za školsku 2019/2020. godinu.
Preko 60 godina naša škola dočekuje nove “đake prvake”. U odnosu na prve godine postojanja, kada se radilo starim i neuslovnim prostorijama, učenici sada dolaze u modernu i savremeno opremljenu školu. Upisu su prethodili “Dani otvorene škole” kada su roditelji i budući učenici imali priliku da vide kako i u kakvim uslovima se odvija nastava u našoj školi. Ovakva praksa se definitivno pokazala uspješnom, što pokazuje i povećan broj odjeljenja u zadnje tri godine. Kao i do sada, uposlenici škole su se potrudili da na što bolji način prezentuju našu školu i da odgovore na sva pitanja roditelja vezana za uslove i način rada u školi. Upis još uvijek traje, a po svim pokazateljima trend rasta broja učenika se nastavlja.